+48 784 961 308 czarnotapawel@gmail.com

Paweł Czarnota

został arcymistrzem w wieku 17 lat. Mistrz Europy do lat 18, Olimpijczyk, członek kadry narodowej. V-ce Mistrz Akademickich mistrzostw Świata. 7 krotny złoty medalista Mistrzostw Polski juniorów. Zwycięzca kilkuset turniejów szachowych w Polsce i na świecie.
Obecnie zajmuje się szkoleniem szachowym. Jest trenerem kadry narodowej juniorów oraz prowadzi kilkunastu juniorów z Polski i zagranicy (USA, Kanada, Australia, Turcja, Anglia, Szwajcaria).
Dorobek szachowy jego zawodników to kilkanaście medali Mistrzostw Polski oraz wielokrotne występy na zawodach rangi międzynarodowej, Mistrzostwach Świata i Europy.

Na co dzień zawodnik klubu walczącego w Ekstralidze szachowej – Akademii Szachowej Gliwice. Poza występami w polskiej lidze reprezentował również barwy klubów w Grecji, Hiszpanii, Niemczech.
Paweł jest trenerem w Akademii mistrza Świata Anatoly Karpowa, prowadzonej w Olkuszu.
Prywatnie – absolwent wydziału Prawa uniwersytetu Śląskiego w Katowicach.

Daniel Sadzikowski

nauczył się grać w szachy w wieku 3 lat. Jego głównymi trenerami byli Marian Sadzikowski oraz IM Jacek Bielczyk. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski juniorów, V-ce Mistrz Świata do lat 16 oraz dwukrotny Drużynowy Mistrz Europy do lat 18.
6-krotny finalista Indywidualnych Mistrzostw Polski oraz wielokrotny medalista Drużynowych Mistrzostw Polski z klubem VOTUM Polonia Wrocław. Arcymistrz od 2017 roku z najwyższym rankingiem 2594 pkt. ELO na sierpień 2017.
Absolwent Młodzieżowej Akademii Szachowej organizowanej przez Polski Związek Szachowy, członek Kadry Narodowej Juniorów oraz uczestnik Kadry Narodowej przed Olimpiadą w Batumi w 2018 roku.

Sekundant Arcymistrza Radosława Wojtaszka oraz trener-analityk podczas Drużynowych Mistrzostw Świata (brąz) oraz Drużynowych Mistrzostw Europy w 2017 roku, jak również na Olimpiadzie Szachowej w Batumi w 2018 roku, gdzie Polska zdobyła historyczne IV miejsce.
Karierę trenerską rozpoczął 6 lat temu prowadząc indywidualne zajęcia i będąc trenerem klubu UKS przy SP 8 Chrzanów podczas lig juniorskich. Prowadzi również zajęcia po angielsku ze studentami z takich krajów jak: Indie, Anglia, USA, Kanada.

SayChess Camp
11.11.2019r.

W dniach 07-11.11.2019 w ośrodku Jaroszowiec “Leśny Zakątek” (niedaleko Olkusza) zostanie zorganizowane zgrupowanie dla młodych szachistów, z naciskiem na graczy z Małopolski.

Telefon

+48 784 961 308

+48 531 931 100

Email

biuro@saychess.pl

Formularz kontktowy

8 + 14 =